Mróz za oknem  a w naszym Domu panują „gorące klimaty” Z okazji Dnia Babci i Dziadka przybyli do nas liczni goście: uczestnicy POW w Zgorzelcu, dzieci i młodzież z Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Zgorzelcu oraz nasz wieloletni wolontariusz Pan Zdzisław Szpak. Oj działo się …

W pierwszej kolejności na ręce naszych mieszkańców uczestnicy POW złożyli gorące życzenia radości i wielu lat życia z okazji ich święta. Obdarowali naszych mieszkańców nie tylko uśmiechem  ale również słodkościami. Program artystyczny przygotowany przez młodzież i dzieci z SOSW w Zgorzelcu roztopił nasze serca i wywołał na naszych twarzach uśmiech. Dzieci i młodzież podarowała naszym podopiecznym to,  za czym tak bardzo tęsknią, młodość, radość, beztroskę i ciepły uścisk dziecka.

 

Na zakończenie obchodów tak wyjątkowego Dnia Babci i Dziadka zagrał nam Pan Zdzisław Szpak. Jest to wodzirej, który potrafi porwać swoją muzyką, śpiewem każdą osobę, nawet tą poruszająca się na wózku, czy tez mającą kłopoty z chodzeniem. W tańcu dla naszych Seniorów nie ma barier, nie jeden z nich potrafi dotrzymać kroku swoim wnukom czy prawnukom. W imieniu naszych Seniorów dziękujemy wszystkim, którzy o nas pamiętają.