A A A

Mieszkańcy DPS ”Ostoja” wraz z Zespołem „Łużyczanie”, który wystąpił w barwnych strojach ludowych. Wyśpiewali tradycyjne polskie kolędy, pastorałki i kantyczki, z oprawą muzyczną naszego wieloletniego Wolontariusza Pan Zdzisława Szpaka, który także jest członkiem tego zespołu.

Dzięki Wam Kochani ten dzień nabrał innego wymiaru, za co z całego serca dziękujemy.

Imieniny Pani Henryki, odbyły się w świetlicy Naszego Domu , przy pysznej kawie i słodkim poczęstunku. Pani przyjęła piękne życzenia od Mieszkańców, Personelu oraz Pani Dyrektor Anny Kasińskiej. To był miły imieninowy poranek.

Kolejnym muzycznym wydarzeniem były obchody Dnia Babci i Dziadka, uświetnione muzyką Pana Zdzisława Szpaka. Jak co roku przybyli do nas w to święto wyjątkowi goście Uczestnicy Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Zgorzelcu z pięknymi życzeniami i słodkim prezentem. Były życzenia, muzyczny koncert i wiele pozytywnych wrażeń.

Dziękujemy naszym wspaniałym Darczyńcom, którzy kontynuują kolejny rok Projekt „Urodziny dla Seniora”.

Jubilaci miesiąca stycznia, otrzymali prezenty i piękne laurki z życzeniami. Dziękujemy za bezinteresowny gest.                                                     

Obchodziliśmy również dziewięćdziesiąte piąte urodziny Pana Stanisława. Był pyszny tort , lampka szampana oraz wiele gorących  życzeń, zdrowia, radości i pogody ducha od  Starosty Zgorzeleckiego Artura Bielińskiego, Burmistrza Miasta i Gminy  Pieńsk Jana Magda oraz Pani Dyrektor DPS „Ostoja”.

Ksiądz Proboszcz Maciej Wesołowski odwiedził Mieszkańców z wizytą duszpasterską kolęda 2023.

 

zobacz galerię zdjęć...