A A A

Święta Bożego Narodzenia to piękny wyjątkowy czas skłaniający do refleksji i spotkań.

W ostatnim czasie miłą, świąteczną niespodzianką była wizyta Pań nauczycielek z Publicznego  Przedszkola  ''Krasnoludki'' w Jędzychowicach, które w podarunku przywiozły świąteczne stroiki wykonane przez wspaniałych Przedszkolaków dla naszych Seniorów.

Za to, składamy ogromne podziękowania, życząc zdrowych i wesołych Świąt.

Kolejnym niezwykłym dniem, były uroczyste obchody 100-nej rocznicy urodzin  Naszej Dostojnej Jubilatki Pani Stanisławy, która w gronie najbliższej rodziny, Seniorów DPS'' Ostoja'', przedstawiciela Starostwa Powiatowego, Dyrektora DPS'' Ostoja'', Burmistrza Miasta Zgorzelec oraz księdza Proboszcza miło spędziła ten jakże piękny Jubileusz. Były łzy wzruszenia, kwiaty i  urodzinowe podarunki.

Miłą wizytą, było także spotkanie z Naszą wieloletnią Wolontariuszką, Panią Janiną, która odwiedziła nasz dom ze słodkimi prezentami, życząc dla Naszych Seniorów, Personelu i Pani Dyrektor Radosnych Świąt.

W Naszym Domu odbyło się ''Wspólne Kolędowanie przy Choince'', które pozwoliło przypomnieć nam wszystkim piękno polskich kolęd i pastorałek. 

Kolejną przedświąteczną wizytą, były odwiedziny przedstawicielek „Koła Gospodyń Wiejskich” w Gozdaninie, które przyjechały do Naszych Mieszkańców z domowymi ciasteczkami i życzeniami pełnymi radości, za co z całego serca dziękujemy.

 

Zobacz galerię zdjęć ...