A A A

Seniorzy DPS ”Ostoja” z całego serca dziękują Darczyńcom z projektu „Urodziny  dla Seniora” za prezenty sierpniowych Jubilatów.

Nasza wieloletnia Mieszkanka Pani Bronia obchodziła swoje imieniny. Otrzymała piękne życzenia od Mieszkańców, Personelu oraz Pani Dyrektor. 

Jak co roku Mieszkańcy Naszego Domu wzięli udział w Pielgrzymce Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmiało ” Z Maryją umacniamy naszą wiarę”.

Seniorzy uczestniczyli we Maszy świętej, którą celebrował biskup Diecezji Legnickiej, prosząc o zdrowie i łaski dla wszystkich Mieszkańców od Matki Bożej.

Obchodziliśmy  Dzień Fizjoterapeuty, z tej okazji życzyliśmy naszej kochanej koleżance wszystkiego najlepszego z okazji jej święta.                               

Pani Henryka 90 urodziny spędziła wraz z Mieszkańcami w świetlicy Naszego Domu, przyjmując urodzinowe gratulacje  i życzenia od Mieszkańców całego Personelu oraz Pani Dyrektor DPS „Ostoja”. Zaproszeni goście, mieli okazję skosztować urodzinowego tortu i wypić lampkę szampana.

Jubilatka była bardzo wzruszona i szczęśliwa.

 

zobacz zdjęcia...