Istnieją w kalendarzu daty ważniejsze od innych dni świątecznych - to dzień  przeznaczony tylko dla Naszych Kochanych Mam. Święto to obchodzone jest na całym świecie i przypomina nam jak ważne są w naszym życiu - Nasze Mamy, także w DPS "Ostoja" jak co roku celebrowaliśmy to święto. Przybyli z kwiatami i życzeniami zaproszeni goście, Pan Ireneusz Owsik, przedstawiciel Starostwa Powiatowego, ksiądz Proboszcz  Maciej Wesołowski, oraz Nasi Przyjaciele z Powiatowego Ośrodka Wsparcia.

     Pani Dyrektor Anna Kasińska przekazała wszystkim Kochanym Mamom piękne życzenia, zdrowia, miłości, uśmiechu na każdy dzień oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Ksiądz Maciej Wesołowski odprawił w intencji wszystkich Mam uroczyste Nabożeństwo Majowe, w którym wziął udział również personel domu. Przygotowano na ten wyjątkowy dzień słodki poczęstunek i lampkę  szampana, a oprawą muzyczną zajął się nasz wieloletni Wolontariusz Pan Zdzisław Szpak. Był koncert życzeń, tańce i wiele pozytywnej energii.

W dniu ich święta, dziękujemy wszystkim Mamom za ich serce opiekę troskę, za trud wychowania, a szczególnie za bezwarunkową miłość, którą obdarzają swoje dzieci.

Zapraszamy do Galerii