W Polsce huczne obchody Sylwestra pojawiły się na przełomie XIX i XX wieku. Od tego czasu na całym świecie obchodzimy ten wyjątkowy dzień na wiele sposobów. Tegoroczne świętowanie ostatniego dnia roku podczas pandemii w naszym domu miało charakter kameralnej zabawy sylwestrowej zorganizowanej dla Naszych Seniorów w świetlicy.

Sylwestrowe tradycje należy pielęgnować, dlatego tez nieodłącznymi elementami tego magicznego dnia były tańce ,wróżby, przepowiednie, lampka szampana i świetna zabawa, ale najważniejsze bycie razem.

Seniorzy przyjęli piękne życzenia od Pani Dyrektor Renaty Rosiejak i całego personelu DPS Ostoja. Życzyliśmy sobie nawzajem dużo zdrowia i pomyślności wkraczając w Nowy 2021 Rok z nadzieją, że będzie on lepszy od poprzedniego. Ten dzień skłania również do posumowania i refleksji minionego czasu. I z tego miejsca Pani Dyrektor, Mieszkańcy oraz Cały Personel DPS Ostoja pragną złożyć płynące prosto z serca podziękowania dla Wszystkich szanownych darczyńców, wolontariuszy, ludzi dobrego serca, dzieci ze szkół, którzy w okresie świątecznym przygotowały piękne imienne kartki świąteczne dla Naszych podopiecznych. Te wszystkie gesty pomagają przetrwać ten trudny czas pandemii.

Również dziękujemy Rodzinom za troskę , listy, rozmowy telefoniczne, ciepłe słowa  i słodkie podarunki. Takie piękne gesty pomagają przetrwać ten trudny, dziwny czas, w którym przyszło nam żyć. Każdego dnia o Was pamiętamy i mamy wielka nadzieję, że przyjdzie lepszy rok.

Zapraszamy do galerii