Ostatni czas obfitował w uroczystości związane z urodzinami Naszych kochanych Seniorów. W pierwszej kolejności, dwudziestego sierpnia – świętowaliśmy 98 urodziny Pani Adelci. Rodzina Naszej Podopiecznej przekazała przez personel bukiet pięknych kwiatów – słoneczników. Pani Adelajda była niezwykle wzruszona, szczęśliwa i wciąż powtarzała, jak bardzo kocha kwiaty.

 

Jednocześnie, żegnaliśmy Panią Basię, która odchodziła na emeryturę po wieloletniej pracy w Naszym Domu. Mieszkańcy śpiewali "sto lat" dla Pani Basi, personel wręczył upominek, a atmosfera gęstniała od wzruszeń – w pożegnaniu uczestniczyli również pracownicy z Powiatowego Ośrodka Wsparcia

 

Obchodziliśmy również urodziny-imieniny Pani Reginki (26.08). Torcik przysłała wnuczka Naszej Podopiecznej, zaśpiewano urodzinową pieśń, mieszkańcy wznieśli toast szampanem i delektowali się słodkościami.

 

27.08 świętowaliśmy 87 urodziny Pani Krysi – tutaj również nie zabrakło śpiewania, słodkości i szampana. Jeden z Naszych Mieszkańców, Pan Jan, wręczył Pani Krystynie bukiet pięknych kwiatów. Seniorka była bardzo mile zaskoczona i wzruszona. Zaprosiła Pana Jana do wspólnego ucztowania przy stole i była z tego powodu bardzo szczęśliwa.

 

We wszystkich uroczystościach uczestniczyła Pani Dyrektor, Renata Rosiejak – składała najserdeczniejsze życzenia, wręczając kartki z życzeniami.

 

Życzymy Naszym Mieszkańcom wszystkiego, co najwspanialsze, przede wszystkim zdrówka, bo to jest w życiu najistotniejsze. A Pani Basi, która była bardzo dobrym, wieloletnim pracownikiem DPS Ostoja, aby zawsze pamiętała piękne, wspólnie spędzone chwile i również, aby dopisywało zdrówko! Będziemy tęsknić, sto lat, Pani Basiu!

 

Zapraszamy do galerii