Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę.”

 

 

26 Maja – Dzień Matki – to dzień, o którym nikt nie może zapomnieć. Wszystko w tym dniu jest wyjątkowe, jesteśmy wnet myślami z naszymi Mamami, które dały nam życie i kochały miłością największą, bezwarunkową i były zawsze, kiedy ich potrzebowaliśmy.

 

Dzisiaj razem świętujemy, wspominamy, słuchamy pięknych piosenek o matce, czytamy wzruszające wiersze i łzy kręcą się w oku. Dzięki naszym darczyńcom, młodym piłkarzom, wolontariuszom z klubu sportowego PGE "TURÓW", którzy po raz kolejny przywieźli skrzynki pełne pysznych prezentów (owoce, kawa, ciasto), ten dzień nabrał innego wymiaru, za co z całego serca dziękuję ; Dyrektor DPS "Ostoja" Renata Rosiejak, Seniorzy oraz cały personel.

 

Obchodziliśmy również dziewięćdziesiąte urodziny Pani Marii. Pani Dyrektor wręczyła mieszkance drobny upominek, w postaci kwiatów. Był słodki poczęstunek i mnóstwo życzeń – przede wszystkim tych, w których życzyliśmy naszej Seniorce, jak najwięcej zdrówka!

 

Imieniny Pań o imieniu Zofia, odbyły się w świetlicy naszego domu, przy pysznej kawie i słodkim poczęstunku. Seniorki przyjęły piękne życzenia, kwiaty od Dyrekcji Domu, współmieszkańców oraz całego personelu.

 

Pomimo izolacji, Nasz Dom tętni życiem, podtrzymywane są wieloletnie zwyczaje i tradycje. Pamiętamy o tym, by wzajemnie się wspierać, w tym trudnym okresie, a zwłaszcza o tym, by dawać Naszym Seniorom namiastkę ciepła rodzinnego domu, oraz wypełnić pustkę związaną z kilkumiesięczną rozłąką z bliskimi. Mamy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normalności i każdy będzie mógł zobaczyć się z ukochanymi członkami rodziny!

 

Zapraszamy do galerii!