W piątek, 8 Maja, obchodziliśmy imieniny naszej wieloletniej mieszkanki, Pani Stanisławy.

Seniorka zawsze i pięknie reprezentowała Nasz Dom na zewnątrz, na różnorakich imprezach kulturalno – oświatowych. Pani Stanisława jest osobą niezwykle kreatywną, pisała wiersze, grała w sztukach teatralnych. Dzięki swojej pasji, nawiążała wieloletnie przyjaźnie z członkami z Klubu Seniora oraz w Oddziale Terenowym Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane Ich Opiekunów i Przyjaciół.

Pani Dyrektor, Renata Rosiejak, wraz z personelem, złożyła życzenia Naszej Kochanej Seniorce, wręczyła kartkę i kwiatka. Odbyło się Nabożeństwo Majowe w intencji Mieszkanki, a następnie Pani Romana (pracownik socjalny), zagrała na pianinie, a mieszkańcy wraz z personelem wyśpiewali Sto Lat. Był również słodki poczęstunek w postaci ptysi z bitą śmietanką. Pani Stasia była bardzo wzruszona, a jednocześnie zaskoczona przygotowaną dla niej niespodzianką.

 

Pomimo problemów ze zdrowiem, Pani Stanisława się nie poddaje, jest wytrwała i silna, a my – życzymy Naszej Kochanej Seniorce, przede wszystkim zdrowia i tego, aby została z nami jak najdłużej i zawsze obdarowywała nas swoim ciepłym i życzliwym uśmiechem.

 

 

Sto lat, Pani Stanisławo!